REKLAMA
Znaleziono 486 wyników
Park Handlowy Sekunda Włoszczowa niemal w całości skomercjalizowany [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Park Handlowy Sekunda Włoszczowa niemal w całości skomercjalizowany [WIZUALIZACJE]
W woj. świętokrzyskim, w liczącej ok. 9,5 tysiąca mieszkańców Włoszczowej, powstaje nowy, duży park handlowy. Już za kilka miesięcy mieszkańcy miasta i okolic będą mogli korzystać z nowoczesnej przestrzeni handlowo-usługowej, która ma stać się jednym z kluczowych miejsc zakupów w zachodniej części województwa świętokrzyskiego. Park Handlowy Sekunda – największa inwestycja handlowa ostatnich lat w tym rejonie – jest na finiszu budowy, a jego inauguracja planowana jest na maj 2026 roku. Skomercjalizowane jest już 98% powierzchni – do wynajęcia pozostał już tylko ostatni lokal.
Duże inwestycje na trasie kolejowej Warszawa – Terespol. 5 nowych wiaduktów na „dwójce”artykuł
Pokaż artykuł
Duże inwestycje na trasie kolejowej Warszawa – Terespol. 5 nowych wiaduktów na „dwójce”
Dwa w Sulejówku, dwa w Rembertowie i jeden w Wesołej – tyle nowych bezkolizyjnych skrzyżowań zyskała linia kolejowa nr 2 między Warszawą a Siedlcami. Tunele w Sulejówku są już gotowe, te na terenie Warszawy w trakcie budowy. Wszystkie obiekty poprawią bezpieczeństwo i wygodę – zarówno dla kierowców, pieszych, rowerzystów, jak i pasażerów pociągów. Koniec z długim czekaniem przed zamkniętymi rogatkami!
Holcim Polska: Cementownia Małogoszcz po modernizacji to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Europie [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Holcim Polska: Cementownia Małogoszcz po modernizacji to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Europie [FILM]
5 listopada w Cementowni Małogoszcz miało miejsce uroczyste zakończenie trwających od 2020 r. inwestycji w strategiczne projekty infrastrukturalne. W uroczystościach wzięli udział m.in.: prezes zarządu Holcim Polska Maciej Sypek, przedstawiciele Cementowni Małogoszcz i Holcim Polska, marszałek województwa świętokrzyskiego Renata Janik, starosta jędrzejowski Paweł Faryna oraz burmistrz miasta i gminy Małogoszcz Paweł Król. Goście przecięli symboliczną wstęgę i posadzili drzewa z pamiątkowymi tabliczkami.
Alliuminwestycja
Pokaż inwestycję
Allium
Wrocław, Fabryczna, Gryczana
JN 190inwestycja
Pokaż inwestycję
JN 190
Wrocław, Śródmieście, Jedności Narodowej 190
Rabatkiinwestycja
Pokaż inwestycję
Rabatki
Bydgoszcz, Czarna Droga 47, 49
Rembertowska Parkinwestycja
Pokaż inwestycję
Rembertowska Park
Poznań, Grunwald, Rembertowska 17
Willa Park Ptasieinwestycja
Pokaż inwestycję
Willa Park Ptasie
Katowice, Brynów, Łabędzia
[Wrocław] Spór wokół oznakowania na AOW. Magistrat odpiera zarzuty GDDKiAartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Spór wokół oznakowania na AOW. Magistrat odpiera zarzuty GDDKiA
Kto jest winny temu, że kierowcy jadący drogą krajową nr 5 muszą przepychać się przez zatłoczone cen...
[Polska] Rynek biurowy w Polsce bije rekordyartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Rynek biurowy w Polsce bije rekordy
W pierwszych sześciu miesiącach 2017 r. firmy podpisały umowy najmu na blisko 723 000 mkw. nowoczesn...
[Warszawa] Budowa budynku wielorodzinnego Wola Libre dobiega końcaartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Budowa budynku wielorodzinnego Wola Libre dobiega końca
Wola Libre, inwestycja BPI Real Estate Poland powstająca na warszawskiej Woli, wkroczyła w ostatnią...
[Warszawa] Ursa Home stanie w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Ursa Home stanie w Warszawie
Osiedle Ursa Home to już trzeci wspólny projekt realizowany w warszawskiej dzielnicy Ursus przez Uni...
Archicom zaczął planować inwestycję na kupionej działce przy Karkonoskiejartykuł
Pokaż artykuł
Archicom zaczął planować inwestycję na kupionej działce przy Karkonoskiej
Wrocławski deweloper przygotowuje się do kolejnej inwestycji. 3 października zostało wszczęte postęp...
Wrocław: Archicom wybuduje ponad 500 mieszkań. Mieszkańcy obawiają się korkówartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Archicom wybuduje ponad 500 mieszkań. Mieszkańcy obawiają się korków
W rejonie alei Karkonoskiej i ulicy Przyjaźni miały powstawać przede wszystkim obiekty usługowe, a s...
Polska firma Polmlek będzie produkować tzw. "różowe złoto"artykuł
Pokaż artykuł
Polska firma Polmlek będzie produkować tzw. "różowe złoto"
W Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim, produkowane będzie tzw. "różowe złoto". W Lidzbarku Warmińskim, gdzie znajduje się nowoczesna fabryka i Centrum Badawcze polskiej Grupy Polmlek, ma być produkowana laktoferyna, białko, które wspiera odporność, pomaga w walce ze stanami zapalnymi, działa przeciwwirusowo i przeciwzapalnie. Nazywane jest właśnie potocznie "różowym złotem". Polmlek jest pionierem sekwencjonowania i frakcjonowania białek.
inwestycja
Pokaż inwestycję
Słowackiego 78
Gdańsk, Wrzeszcz Górny, Słowackiego 78
Oroinwestycja
Pokaż inwestycję
Oro
Gdańsk, Oliwa, Kilarskich 6
Pączka 1inwestycja
Pokaż inwestycję
Pączka 1
Lublin, Pączka
Art Moderninwestycja
Pokaż inwestycję
Art Modern
Łódź, Polesie, Wólczańska 239
metraże
26 - 120 m2
zakres cen
od 309 231 zł
[Kraków] DOM-BUD, ul. Dobrego Pasterzainwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] DOM-BUD, ul. Dobrego Pasterza
Kraków, Śródmieście
REKLAMA